Stejně jako řada z nich jsou techniky

0

propagace kampaní zaměřených na zdravé stravování;partnerství s obchody, sendvičovými obchody a restauracemi s přírodními předměty a potravinami;poskytování sezónního ovoce;provádění kampaní na zastavení kouření cigaret, závislosti na alkoholu, fyzické nečinnosti a také stresu a úzkosti;

podpora každodenního používání vody, ovoce, zeleniny a také zeleniny

zavedení společnosti kvality života (například pobídka ke změně výtahu po schodech, výměna rekreace ve vašem domě za venkovní aktivity,nahrazení počítačového systému sportovními aktivitami, abychom jmenovali alespoň některé);

.pomocí dietní pomoci;provádět akce, které minimalizují příjem soli. a nezdravé jídlo.10 akcí, které zvyšují výkon zaměstnancůKromě preventivních úloh mohou některé akce také přispět ke zvýšení výkonu zaměstnanců., které přispívají k trvalému rozvoji firmy.

Jakkoli se to může zdát nekonzistentní, nákup životního stylu, inspirativní akce a akce sledování jednotlivců ve skutečnosti zvyšují výdělky.

Níže se dozvíte více o 10 z těchto aktivit:

1. Naléhání na vedení Vedoucí jevětší než vedoucí, je nezbytné mít vedoucí. Blízcí, inspirativní specialisté, kteří jsou otevřeni dialogu a zajímají se o postup ve své skupině.

2. Posílení interakce s interiéremVzdělaní zaměstnanci jsou mimořádně odhodlaní a mají výjimečnou účinnost ve srovnání se zaměstnanci, kteří pracují s „autopilotem“

.3. Investice do budování schopností a do školeníPřipravení zaměstnanci jsou rovněž mnohem angažovanější, aby překonali své osobní cíle a dosáhli výjimečných výsledků.

4. Interakce účelů a cílůKvalita a také otevřenost upřednostňují interakci.

Proto se pracovníci cítí součástí podnikání a také se inspirovali, aby vždy zvyšovali svůj výkon.

5. Aplikace akcí řízení lidíPůsobení v podnikání, které funguje, stejně jako mzdový plán, strategie práce, analýza výkonu, studie organizačního prostředí a také interní nábor naprosto nabízí pomoc zaměstnancům.

Takové úsilí nicméně odhaluje, kde se každý pracovník nachází a také co potřebuje vytvořit, aby se dostal a rozšířil tam, kam chce.

6. Finanční investice do kvality života a dobrých životníchpodmínek Samotná studie životního prostředí může určit přání pracovníků v souvislosti s těmito tématy. Projekty uznání, nabídka pohybových aktivit a dalších nástrojů a také dlouhotrvající akce přispívají ke zlepšení zdraví a wellness i profesionální efektivnosti.

7. Nabídka atraktivních mezd a výhod Mzdamusí pracovat na trhu podle dimenze, funkce a segmentu firmy. Stejně jako plán výhod – například zdravotní pojištění, krytí zubního pojištění, stravenky, stravenky a další, které jsou proveditelné.

8. Využití peněžního i nefinančního uznáníPodobně zkoumejte možnost naplnění specialistů, kteří dosahují a překračují cíle s ekonomickými odměnami (bonusy, sdílení zisku) i nefinančními odměnami (přestávky, příjem talířů atd.) .

9. Prezentace skvělého pracovního prostředíRovněž využijte prostor pro oddechové časy a volný čas. Vynikající skříň na jídlo i občerstvení, s veselým a také uklizeným prostorem a funkčním a pohodlným nábytkem.

10. Oslava úspěchůNakonec vzdejte chválu na veřejnosti a rozdávejte také koláče, obchody, obědy nebo spokojené hodiny na oslavu současného úspěchu pracovníků, jako je dobývání překážek nebo dosahování skvělých výsledků.

ZávěrJak jsme ve skutečnosti viděli, existuje mnoho přístupů k udržení zdraví zaměstnanců a ve výsledku také k posílení výsledků společnosti.

Z tohoto důvodu stojí za to podpořit HR, odborníky a také supervizory, aby spolupracovali při implementaci aktivit, které zvyšují inspiraci.Dále proveďte akce, které se spojí, aby se zvýšila efektivita pracovníků v celém rozsahu, a také měřte efektivitu zaměstnanců prostřednictvím indikací.

Z tohoto důvodu se jedná o soubor činností, které společně pomáhají udržovat zdraví a pohodu a také zvyšují výkon na pracovišti – jak pro zaměstnavatele, tak i pro zaměstnance.

A vaše společnost zdraví

Topa nabízí nejlepší firemní výhodu cvičení na planetě, která zvyšuje wellness zaměstnanců a zvyšuje jejich produktivitu na pracovišti? Využijte tedy den a požádejte o pilotní zkoušku hned na této stránce!

Obezita se stala problémem veřejného zdraví a wellness. To je otázka, do které se většina světa i Brazílie nachází v této pravdě. Být obézní přináší řadu wellness komplikací, z nichž některé jsou spíše závažné. Několik dalších kilogramů může upozornit a vzbudit opatrnost, ale nejen to.

A vaše společnost zdraví

Bez ohledu na věk: nadváhu je třeba dodržovat a také čelit. Některé studie ukazují, že většina populace má nadváhu a že pětina se již skutečně dostala na úroveň obezity.

Světová organizace pro zdraví (WHO) poukazuje na obezitu jako na jeden z největších problémů veřejného zdraví a wellness na planetě.

Předpokládá se, že do roku 2025 bude jistě obézních asi 2,3 miliardy dospělých; stejně jako více než 700 milionů nadváhy. Rozmanitost dětí s nadváhou i nadváhou na celém světě by se mohla dostat na 75 milionů, pokud se nic neděje.Nejnovější formálně získaná data pocházejí od Ministerstva zdravotnictví se studií Bezpečnost rizika a Obranné aspekty pro trvalou nemoc pomocí telefonního průzkumu (Vigitel). Nadváha je identifikována, když BMI (Body Mass Index) v hodnotě překročí nebo dosáhne 25 kg / m2, zatímco problémy s hmotností jsou diagnostikovány s BMI rovným nebo vyšším než 30 kg / m2.

Tyto standardy používá Vigitel k vyhodnocení podrobností o hmotnosti a výšce poskytnutých dotazovanými během telefonních hovorů.

Ve Spojených státech dosahuje různorodost obézních lidí 32% a nepřestává růst. Brazílie jde stejným způsobem. V roce 2006 bylo 11% brazilské dospělé populace s nadváhou. Dnes je tento podíl 20%, což je nárůst o 64%. Informace dále ukazují, že vývoj problémů s hmotností byl lepší u dospělých ve věku 25 až 34 let a 35 až 44 let, konkrétně s 84,2% a 81,1%. Přestože u mužů je obéze častější, v roce 2018 ženy odhalily mírně vyšší problémy s hmotností, 20,7%, zatímco u mužů to bylo 18,7%.

Vigitel také zaznamenal zdraví výrazný nárůst hmotnosti

Více než polovina Brazilců, 55,7%, má nadváhu, uvažovala o počáteční fázi obezity. Na rozdíl od 42,6% v roce 2006, což je nárůst o 30,8%. Nárůst výskytu byl vyšší u osob ve věku 18 až 24 let s 55,7%. Muži vykazují při validaci vývoje 21,7% a také ženy 40%.

Podívejte se také na: Problémy s hmotností mládeže: způsob života rodičů může být řešením změnyV 70. letech minulého století bylo v Brazílii obézních jen 18% mužů a 28% žen. Je zřejmé, že překážka národa se změnila.

Vigitel také zaznamenal zdraví výrazný nárůst hmotnosti

Dnes je nadměrná váha, která hodně ohrožuje zdraví Brazilců, pokud před 40 lety byla obavou podvýživa. Mezi popisy, které poskytli vědci, se odkazuje na pravdu o exodu země.

V zemi pracovalo v těchto oblastech podstatně ještě více jednotlivců, kteří spalovali kalorie, než dnes, což má ve městech více jednotlivců s pracovními místy, která vyžadují malou fyzickou námahu.

Kromě toho zde mizí prostor pro hraní dětí na silnici, vzhledem k tomu, že města ve skutečnosti hodně vzrostla, což také umožňuje elektronické aktivity s malou fyzickou potřebou.

Obezita: Pohled na pozadíJe to vůbec poprvé v pozadí lidstva, kdy má člověk možnost pracovat na sedadle.

To nebylo možné dříve. Například v jeskynních dobách, pokud se muž probudil a celý den odpočíval na skále, nekonzumoval, protože k získání potravy bylo nutné fyzické úsilí. Moderní člověk pracuje neustále a také na konci měsíce má plat za nákup jídla. Fyzická námaha je stěží zásadní a také se to děje jen kvůli ochotě a dobré vůli jednotlivce.

Jednoduchost přístupu k ultra zpracovaným potravinám navíc přinesla nebývalé pohodlí.

Používání potravin se sníženou dietní hodnotou a vysokým kalorickým indexem vedlo k výbuchu nadměrného přírůstku hmotnosti, navíc díky pohodlí, které inovace umožňuje současnému životu, což umožňuje variace, požitky, příjem potravy i partnerství bez poptávky po fyzická aktivita.

Každá maličkost je na dosah ruky, na dotek klávesnice – ať už je to počítač, dálkový ovladač nebo mobilní telefon – většinu našich akcí jsme vlastně dokončili.

Obezita: psychologický obrazKromě fyzické nečinnosti přispívají k problémům s váhou i další aspekty: emoční prvky, jako je úzkost; dědičné proměnné, protože děti s nadváhou, maminky a otcové mají tendenci také mít nadváhu; a také kulturní aspekty, jako je nadhodnocený příjem pohodlných jídel, dnes obvyklých, zejména v nástrojových i velkých městech.Analytická psychologka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno