Kromě toho jsou vítány různé další metody

0

Dalším nadřazeným prvkem je problém intenzivního tlaku, který se odehrává ve wellness organizacích, v nichž je třeba okamžitě a konkrétně přijímat malá rozhodnutí, aby se předešlo závažným nebo smrtícím komplikacím.

Jaké jsou primární duševní nemoci mezi profesionály ve zdravotnictví a wellness?Výzkumné studie ukazují, že dnes je 12% invalidizujících nemocí detekováno jako duševní nemoc.

Různé další výzkumy definují obvyklé každodenní problémy spojené se žaludečním diskomfortem, pocity bezvýznamnosti, problémy se spánkem atd.,

Které mohou vést k mimořádně zdraví závažným problémům

Tato okolnost je běžná v několika sekcích, jako jsou zdravotnická zařízení, řešení primární péče, velmi složité činnosti a další, které vyžadují zaměření, zvládnutí a zkušenosti vědeckých odborníků.

Příčiny vzniku těchto stavů jsou široké, od přepracování s více než 24 hodin denně až po dědičnou náchylnost, která se projevuje v dospělých letech.Níže se dozvíte o některých duševních poruchách profesionálů v oblasti wellness.

Přesto je důležité filtrovat obavy týkající se této otázky, abyste se vyhnuli dosahu práce

Klinická depreseVýznamný depresivní problém je jen jednou z nejvíce oslabujících nemocí a příznaky spočívají v hlubokém smutku, anhedonii (problém v inspiraci), úpravě hladu, což odráží nárůst nebo úbytek tělesné hmotnosti atd.

Osoba se může společensky izolovat, může být mimořádně temperamentní a agresivní a není schopna ovládat své emoce navzdory každodennímu stresu nebo výzvám, s nimiž se setkává v osobním životě.

Diagnóza je klinická, prováděná psychiatrem, a léčba je založena na psychoterapii a předpisu, jakož i řízení podrobných léků pro tento účel. Sledování by mělo být rutinou k zastavení relapsu.

Syndromúnavy Únavová porucha je stav, kdy odborník na zdraví není schopen zvládnout všechny každodenní požadavky a díky tomu nabízí problémy s pamětí, stává se agresivním i netolerantním a je jen těžko schopen odeznít po celou dobu rekreace.

Diagnóza může být zaměňována s generalizovaným stavem úzkosti, nebo lze mít nesprávnou představu, že tyto příznaky jsou připisovány konkrétní epizodě, kterou lze také přehlédnout.

Další duševní nemoci Meziodborníky lze mimo jiné identifikovat úzkostnou poruchu, bipolární onemocnění, schizofrenii, obsedantně-kompulzivní stav, pravidelné záchvaty paniky.

U několika z nich hrozí riziko zdraví sebevraždy, zejména u zdravotníků

kteří mají přístup a odborné znalosti týkající se léků nebo zdravotních sester, v důsledku možnosti získat drogu

Pro každého z nich je zásadní být správnou terapií, kontrolou specifikací účinnosti a bezpečnosti léků a také pozorováním chování zdravotnických odborníků při péči o osobu.

Jaká jsou preventivní opatření k zachování a prevenci duševních poruch?Duševní zdraví a wellness zdravotnických odborníků bude záviset na rovnováze mezi úkoly péče a také rekreacemi a také volnými okamžiky mezi rodinou a přáteli.

Následuj nás!Cvičení fyzické aktivityJe známo, že častá fyzická aktivita může snížit pravděpodobnost vzniku duševních poruch v důsledku vypouštění přírodních chemikálií, které přinášejí pocit zdraví i klid.

Z tohoto důvodu je důležité provádět cvičení podle profesionálního účtu profesionála, někdy vhodného s pracovními požadavky, které jsou příjemné pro osobu, která bude trénovat.

Samostatný odborný a individuální životPo náročném pracovním dni převládá u odborníků na wellness obtížné „oddělení“ od nedávných příležitostí.

V tomto případě jsou relaxační koupel, historické písně nebo účast na příležitostech členů rodiny skvělou volbou pro rozptýlení.

Dalším důležitým ukazatelem je umlčení zpráv z mobilních telefonů z pracovních skupin, pokud tento zájem nevyžaduje profesionální okolnost.

Přesto je důležité filtrovat obavy týkající se této otázky, abyste se vyhnuli dosahu práce

Udělejte si čas samiMnoho lidí je řádně vyčerpáno kvůli tomu, že věnují svůj čas řešení problémů mimo pracovní prostředí, spolu s těmi potřebami, které nejsou jejich povinností.

Proto je životně důležité věnovat čas péči o fyzické i duševní zdraví, potěšení z chvil osamělosti a potěšení z drobných potěšení, ať už jde o návštěvu jídelny, potěšení v kině nebo konferenci s blízkými přáteli.

Udržujte zdravé rutinyPsychologické zdraví profesionálů v oblasti zdraví a wellness přímo souvisí se zdravými a vyváženými rutinami. Důvodem je, že za mnoha okolností převládá zhoršení cen v potravinách a prevence sportu.

Přesto je důležité filtrovat obavy týkající se této otázky, abyste se vyhnuli dosahu práce

Vyvážená a zdravá strava je proto důležitá, aby byla snadno dostupná pro každodenní činnosti, kromě zachování minimální rozmanitosti hodin spánku, mimo jiné z hlediska zdraví důležitých.

Vyhledat duševní pomocVětšina lidí se stydí hledat psychologickou pomoc ze strachu, že ztratí práci nebo bude označena jako slabá, aby mohla dokončit práci s blahobytem.

Ukazuje se, že hledání psychické podpory, stejně jako diskuse o každodenních příležitostech na psychoterapeutických sezeních, jsou životně důležité pro péči o každodenní stres a úzkosti a přinášejí sílu a také sebevědomí těm, kteří procházejí komplikovaným postup

Psychologické zdraví profesionálů v oblasti wellness je téma, které by mělo být odhaleno, vhodně zacházeno a bez předsudků a sdíleno mezi odbornými spolupracovníky.

Kromě toho je zásadní podniknout kroky týkající se emoční rovnováhy, abyste se stali efektivní sestrou, a hledat terapeutickou pomoc, kdykoli je to potřeba.

  • Vzhledem k tomu, že s tímto komplexním předmětem jste se seznámili,
  • zaregistrujte se k odběru našeho elektronického zpravodaje a také informací o ujištění o wellness!
  • Fyzické násilí, navzdory tomu,
  • že jednotlivci mají širokou, komplikovanou, polysemickou a diskutabilní koncepci, mohou sami sebe chápat jako fyzické (fyzické) skupiny, které mohou být způsobeny.

(1), které mohou jednotlivci obecně považovat za takové,Nehody jsou následně považovány za neúmyslné příležitosti, při nichž dochází k fyzickým a / nebo psychickým zraněním, ke kterým dochází ve vašem domě nebo v různých jiných sociálních prostředích, jako je práce, provoz na webu, sport, rekreace atd.

(2).Tato dualita, založená na prvku úmyslnosti, nás může přimět myslet na možnost uskutečnitelné paralely s vinnými a také úmyslnými příležitostmi v zákonné oblasti.

Tuto adaptaci je však třeba provádět opatrně, jelikož se jedná o různé oblasti výzkumu: stejně jako má nařízení své vlastní zásady, bude mít hodnocení ze zdravotního hlediska také své zvláštnosti.Absence jasné hranice mezi tím, co je úmyslné a také ve skutečnosti máne vedli specialisty – skládající se z globálních – k výzkumu násilí v nejširším smyslu, v jeho největším aspektu, jako základního synonyma pro všechno, co není přirozené.

Specifické situace, které mohou skrýt nebo zamaskovat úmyslné činy, jsou navíc často klasifikovány jako náhodné.

U jiných mohou činnosti, které začaly od konfliktní povahy, skončit haváriemi a také ve zvláštních případech, jako je fyzické násilí versus ženy, mohou vést například k sebevraždě.

(3). Lze tedy říci, že nehody i násilí, které spojila Organizace pro zdraví a wellness Globe jako vnější příčiny.

(4), při zachování jejich originality, by měly být studovány navzájem.

Zastávají problém veřejného zdraví fantastické velikosti a také transcendence

protože mají silný vliv na nemocnost i úmrtnost populací a existují metody jejich prevence a kontroly.

Je charakterizován jako zásadní problém, protože tyto techniky se buď nepoužívají, nebo bez ohledu na opatření přijatá s cílem snížit jejich sílu udržují indexy nad očekávaným stupněm.

(5).Fenomén multikauzální povahy, fyzické násilí je vášní pro trh se zdravím, zejména kvůli počtu úmrtí, které způsobuje, kromě poptávky po léčbě, která skutečně zranila jednotlivce.

V Brazílii se násilí ve velké míře i zvyšuje, což vytváří zdravotní indikace, které jsou pro její obyvatele rozhodně nepříznivé.

Ceny úmrtnosti způsobené vnějšími příčinami se od konce 70. let do první poloviny 90. let.

(6) zvýšily přibližně o 50% se zásadními místními rozdíly.

(7). Zejména pokud jde o vraždu, ceny jsou tak vysoké, že se srovnají s cenami Anglie ve středověku.

(8). V São Paulu, kde bylo ve skutečnosti možné dodržet stejnou metodou informace z delšího časového období, je zvýšení hodnoty jasnější.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno